|
|
|
|
 |
monyesz
2011-10-07 20:27:16
|
57
|
Az nem feltétlenül jó megoldás, hiszen a tárgytávolság is változik, azzal viszont nem tudnak a programok sem mit kezdeni ! |
|
 |
Szalkó
2011-10-07 18:02:56
|
55
|
Igen, az lehetséges. Látható, hogy eléggé sík felületen áll a légy.
Mindenesetre, ahhoz is érzék kell, hogy finoman tolja a gépet. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Kirtapp
2011-10-07 16:51:59
|
54
|
Szerintem a gépet tartó kezét, és az MP-E végét is letámasztotta, és tolta a gépet előre azon a deszkán, amin a rablólégy is éppen pihent. |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-10-06 20:39:28
|
51
|
Lehetséges, hogy a gépet tartó kezét letámasztotta. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|