Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
scarabaeus Creative Commons License 2011-10-07 07:48:09 12516

Smarninak volt hasonlója pár éve: #10330.

(A hozzászólásában lévő link már nem érvényes, már itt van)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-06 22:01:51 12513

Valaki csinált már ilyet? Két hete tettem egy kísérletet. Mielőtt valaki belekötne, nem fogom kiszedni a szellemeket, mert csak próba volt. Nappal bejelöltem az állvány helyét, de a hatalmas tömeg eltüntette, ezért nem lett pontos. Majd legközelebb megpróbálom emberek nélkül. Pécsi Napok rendezvénysorozat volt, így nem tudtam üres tereket fényképezni, mindenhol hatalmas tömeg volt. Nappal esküvő, este meg koncert. Bár HDR-t fotóztam, azt hiszem nem éri meg vesződni vele, a pontatlanság miatt.

 

Pécs, Szent István tér

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!