Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
atill_a Creative Commons License 2011-10-06 22:17:59 24439

Csodát ne várj tőle...játszadozni éppenséggel lehet vele, de a 15 megapixeles szenzornak nem fog örülni...

Előzmény:
Toruss Creative Commons License 2011-10-06 09:35:23 24436

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Egy Sony A390-es géppel képelem a nagyvilágot, és olyan helyzetben vagyok, hogy felajánlottak egy Jupiter 200mm-es F/4-es fényerejű M42-es optikát. Ha beszereznék egy M42/Sony chippes adaptert akkor mire számíthatok? Pl. az AF és a mérések működnének rendesen? Valakinek van esetleg ilyen tapasztalata? Egyáltalán megéri foglalkozni ilyennel?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!