|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
TeeCee :o)
2011-10-06 22:17:42
|
24438
|
ööö, az lemaradt, ogy a Jupiter a jobbak közül való ;-) |
|
Előzmény:
 |
TeeCee :o)
2011-10-06 22:17:08
|
24437
|
Szia!
Az AF alatt AF-visszajelzést értesz, ugye?
Canonnál csip nélkül nincs AF-visszajelzés, de fénymérés van, tehát Av-ben pont úgy használható, mint egy normál obi MF-ben. Csippel felvillan a piros AF-visszajelző, ennyi akülönbség.
Nikonnál tudtommal fénymérés nincs, viszont AF-visszajelzés van.
Sony-nál nem tudom mi hogy, de az biztos, hogy ha van időd fókuszálni, akkor általában szép képe van az M42-esek nagy részének (valami nagoybb márkából fogj ki). Ha érdekel, van egy eladó M42-es, 135/2.8-as obim :)
Canonnal, csippes adapterrel ilyet produkál pl: http://www.teecee.hu/albumok/2011-04-10_urtechnika
(Ott van milyen váz és milyen obi volt a felszerelés) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|