Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
TeeCee :o) Creative Commons License 2011-10-06 22:17:42 24438

ööö, az lemaradt, ogy a Jupiter a jobbak közül való ;-)

Előzmény:
TeeCee :o) Creative Commons License 2011-10-06 22:17:08 24437

Szia!

 

Az AF alatt AF-visszajelzést értesz, ugye?

Canonnál csip nélkül nincs AF-visszajelzés, de fénymérés van, tehát Av-ben pont úgy használható, mint egy normál obi MF-ben. Csippel felvillan a piros AF-visszajelző, ennyi akülönbség.

Nikonnál tudtommal fénymérés nincs, viszont AF-visszajelzés van.

Sony-nál nem tudom mi hogy, de az biztos, hogy ha van időd fókuszálni, akkor általában szép képe van az M42-esek nagy részének (valami nagoybb márkából fogj ki). Ha érdekel, van egy eladó M42-es, 135/2.8-as obim :)

 

Canonnal, csippes adapterrel ilyet produkál pl: http://www.teecee.hu/albumok/2011-04-10_urtechnika

(Ott van milyen váz és milyen obi volt a felszerelés)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!