Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-10-06 21:52:57 12512

Ahogy írtam, nappal nem gond. Általában. De ha nem csak sík terület van a nadirban, akkor azzal is meggyűlik a bajom. Volt, ahol korlát ment keresztül a nadiron. A földet szépen összrekta, de a korlátot nem, mert a kézből készített nadirnál a kicsi szögeltérés is megbolondította.

Előzmény:
Tomee 84 Creative Commons License 2011-10-06 16:20:00 12510

A nodalt sehogy, de a nadir-t simán, állványostúl szoktam nappal is fotózni. Utána egyszerűen ki lehet retusálni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!