|
|
|
|
 |
Kirtapp
2011-10-07 16:51:59
|
54
|
Szerintem a gépet tartó kezét, és az MP-E végét is letámasztotta, és tolta a gépet előre azon a deszkán, amin a rablólégy is éppen pihent. |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-10-06 20:39:28
|
51
|
Lehetséges, hogy a gépet tartó kezét letámasztotta. :) |
|
Előzmény:
 |
monyesz
2011-10-06 20:17:46
|
50
|
Nem is akkora elmozdulások azok, szerintem elképzelhető.
1/6s alatt jó eséllyel bemozdul a kéz (magamból kiindulva), azért csodálkozom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|