|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-10-06 20:05:23
|
49
|
A képet 12 kézi expozícióból Zerene Stacker-ben rakták össze.
Azt nem közli, hogy a gép esetleg sorozatra volt állítva, vagy a 12 felvételt egyesével nyomta le 1/6s-os idővel, közben ügyelve az "előtolásra".
A DOF max. 5-6mm lehet, vagyis a 12 felvétel alatt kb. ennyit kellett "tolni", vagy "húzni" a gépet, képenként kb. 0,5 mm-t.
Játszadozom a gondolattal, hogy egy 10 kép/s-ot tudó géppel, milyen jó kis gyakorlatokat lehetne űzni. :)
Azt viszont tanúsíthatom, volt már dolgom olyan fotóalannyal, amelyik több percig sem mozdult.
A másik: a Zerene Stacker-ben lehetséges az ekkora elmozdulásokat összeilleszeteni? |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-10-06 08:30:37
|
48
|
Jó keze van az ürgének, aki 1/6s-ot kitart, a modellről nem is beszélve, aki még véletlenül sem mozdul ! |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|