Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
K2DMD Creative Commons License 2011-10-05 10:54:17 573

Meg egy idő után jó fajok se....

Előzmény:
K2DMD Creative Commons License 2011-10-05 10:53:10 572

Attól, hogy adófizető vagy, még nincs meg minden jogod.

Az sem, hogy védett területen fotózz.

 

Mert ha mindenki mindent csinálhatna olyan alapon, hogy adófizető, akkor védett terület se lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!