Keresés

Részletes keresés

Tomee 84 Creative Commons License 2011-10-04 19:19:00 12507

Az enyémmel sem lenne semmi baj ha valamivel stabilabb lenne. Venni én biztos nem fogok, ezért készítek majd még egyet.

A hozzászólás:
bodiroger Creative Commons License 2011-10-04 17:55:43 12505

Én vettem egy Panosaurust... de még midnig a saját otthon legyártottat használom.. :)

Előzmény:
Tomee 84 Creative Commons License 2011-10-03 17:10:43 12502

Minden fasza, legalábbis félig meddig. Amíg itt vagyok Németországban addig jó lesz ez a fej, de amint hazaérek csinálok egy masszívabbat. Átlag 5-ből három tökéletes, alig van egy-két szinte észrevehetetlen elcsúszás, a maradék kettővel meg többet foglalkozom majd. Most már csak kéne valami amivel meg is tudom nézni az alkotásokat. Az ideg szét vet mert devalvr-rel nem tudom. Szar a legfrissebb plugin vagy nem tudom, de a böngészőben mindig az a felirat jelenik meg, hogy "A DevalVR bővítmény összeomlott" Pedig ez tetszik a legjobban, amiért kétféle nézete van. De nem működik a devalvr viewer sem. Egyszer elindult, aztán többet soha. Más gépen is ezt csinálta. Nem vágom mi ez. Van valami más alternatíva?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!