|
|
|
|
 |
Tomee 84
2011-10-04 19:16:32
|
12506
|
Köszi ez tényleg jó. |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Tomee 84
2011-10-03 17:10:43
|
12502
|
Minden fasza, legalábbis félig meddig. Amíg itt vagyok Németországban addig jó lesz ez a fej, de amint hazaérek csinálok egy masszívabbat. Átlag 5-ből három tökéletes, alig van egy-két szinte észrevehetetlen elcsúszás, a maradék kettővel meg többet foglalkozom majd. Most már csak kéne valami amivel meg is tudom nézni az alkotásokat. Az ideg szét vet mert devalvr-rel nem tudom. Szar a legfrissebb plugin vagy nem tudom, de a böngészőben mindig az a felirat jelenik meg, hogy "A DevalVR bővítmény összeomlott" Pedig ez tetszik a legjobban, amiért kétféle nézete van. De nem működik a devalvr viewer sem. Egyszer elindult, aztán többet soha. Más gépen is ezt csinálta. Nem vágom mi ez. Van valami más alternatíva? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|