Keresés

Részletes keresés

bodiroger Creative Commons License 2011-10-04 17:55:43 12505

Én vettem egy Panosaurust... de még midnig a saját otthon legyártottat használom.. :)

Kulombos Creative Commons License 2011-10-03 19:39:22 12503

Én a Ptguiból kipottyanó képet a FSPViewer-el szoktam megnézni, még telepíteni sem kell.

http://www.fsoft.it/panorama/FSPViewer.htm

 

A hozzászólás:
Tomee 84 Creative Commons License 2011-10-03 17:10:43 12502

Minden fasza, legalábbis félig meddig. Amíg itt vagyok Németországban addig jó lesz ez a fej, de amint hazaérek csinálok egy masszívabbat. Átlag 5-ből három tökéletes, alig van egy-két szinte észrevehetetlen elcsúszás, a maradék kettővel meg többet foglalkozom majd. Most már csak kéne valami amivel meg is tudom nézni az alkotásokat. Az ideg szét vet mert devalvr-rel nem tudom. Szar a legfrissebb plugin vagy nem tudom, de a böngészőben mindig az a felirat jelenik meg, hogy "A DevalVR bővítmény összeomlott" Pedig ez tetszik a legjobban, amiért kétféle nézete van. De nem működik a devalvr viewer sem. Egyszer elindult, aztán többet soha. Más gépen is ezt csinálta. Nem vágom mi ez. Van valami más alternatíva?

Előzmény:
v_sanya Creative Commons License 2011-09-24 17:18:55 12495

A saját készítésű fej ugyanolyan jó mint a gyári, csak jól be kell állítani a nodal pontot. 1-2 mm pontossággal be lehet lőni és ez szerintem elég is, de több ne legyen.  Meg kell nézned az automatikusan generált kontroll pontokat, lehet hogy a programok nem jó eloszlásban generálják őket.  Ha a szétnyilásos helyen veszel fel pluszba pontot az mindenképp segít. A PTGui pro-ban az optimalizálásban van egy 'Viewpoint' optimalizálás is, ha ezt bekapcsolod, akkor az esetleges nodal pont hibákat javítja a program és jobb eredményt kell kapnod.  Nézd  át hogy minden átfedésben maradd-e elég kontroll pont az optimalizálás után, ha nem oda vegyél fel kell venni. Elég átfedéssel fotózol ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!