Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011-10-03 11:20:48 15

Helló!

 

Szép cica, és hát a kor tényleg nem lászik rajta egyáltalán!

Előzmény:
bljudit Creative Commons License 2011-10-02 20:31:46 10

Na sziasztok benga-fanok, beszállok az öreglánnyal. Ő Shakira, júliusban volt 9 éves, használtan szereztem 2 éve és imádom.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!