|
|
|
|
 |
s_Ricsi2
2011-10-02 18:16:32
|
6
|
Ez mikori fotó Cunamiról? |
|
 |
s_Ricsi2
2011-10-02 18:15:33
|
5
|
Hát az tuti hogy mind 1-től 1-ig gyönyörűek!
|
|
A hozzászólás:
 |
vassterez
2011-10-02 18:04:14
|
4
|
Így igaz, pontosan.
Candy felnőtt már, Cunci és a tiéd tesók...én is gondoltam rá.
SZép egy alom volt az biztos.
|
|
Előzmény:
 |
s_Ricsi2
2011-10-02 17:58:18
|
3
|
Szia!
Neked is Debrecenből vannak a cicusaid ugye? :-D
Mert szerintem igen :-)
És akkor Cunami a Héra tesója. :-D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|