Keresés

Részletes keresés

vassterez Creative Commons License 2011-10-02 18:04:14 4

Így igaz, pontosan.

Candy felnőtt már, Cunci és a tiéd tesók...én is gondoltam rá.

SZép egy alom volt az biztos.

 

A hozzászólás:
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011-10-02 17:58:18 3

Szia!

 

Neked is Debrecenből vannak a cicusaid ugye? :-D

 

Mert szerintem igen :-)

 

És akkor Cunami a Héra tesója. :-D

 

 

Előzmény:
vassterez Creative Commons License 2011-10-02 16:23:17 2

Sziasztok!

Nekem is van kettő cicuskám. Január körül várható majd az első alom nálunk Candytől, aki csodaszép sötét színű nőstény cica, valamint van egy kölyök nekem is, aki 11 hetes, Cunami a neve, mint a pusztító viharé :-)

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!