|
|
|
|
 |
vassterez
2011-10-02 18:04:14
|
4
|
Így igaz, pontosan.
Candy felnőtt már, Cunci és a tiéd tesók...én is gondoltam rá.
SZép egy alom volt az biztos.
|
|
A hozzászólás:
 |
s_Ricsi2
2011-10-02 17:58:18
|
3
|
Szia!
Neked is Debrecenből vannak a cicusaid ugye? :-D
Mert szerintem igen :-)
És akkor Cunami a Héra tesója. :-D
|
|
Előzmény:
 |
vassterez
2011-10-02 16:23:17
|
2
|
Sziasztok!
Nekem is van kettő cicuskám. Január körül várható majd az első alom nálunk Candytől, aki csodaszép sötét színű nőstény cica, valamint van egy kölyök nekem is, aki 11 hetes, Cunami a neve, mint a pusztító viharé :-)


|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|