Keresés

Részletes keresés

Sven7 Creative Commons License 2011-10-02 13:07:18 0

Nullázok egy kicsit. 0

 

Nagyon szép kiscica. :)

A hozzászólás:
s_Ricsi2 Creative Commons License 2011-10-02 12:55:04 -

Üdvözlök minden kedves érdeklődőt!

 

Azért gondoltam hogy nyitok egy Bengális topicot mert nem igazán találtam ilyet.

Igaz nem túl rég van Bengálim de imádnivaló,gyönyörű fajta érdemes kicsit több figyelmet szentelni neki mert szerintem sokan még most sem ismerik.

Többekközött engem is érdekelne mások tapasztalata,észrevétele a fajtával kapcsolatban.

 

Héra

 

 

8 hetes:

 

 

 

11 hetesen napjainkban:

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!