Keresés

Részletes keresés

Zeszter79 Creative Commons License 2011-11-22 15:25:21 1129

Üdv!

Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.

Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni...

Zeszter79 Creative Commons License 2011-10-03 21:15:23 1126

őőőőő, utánajárok... :)

A hozzászólás:
T. Thick Creative Commons License 2011-09-26 22:58:40 1124

Mekkora terráriumot fűt optimumra? Túlmelegíteni is tud, vagy termosztátos?

Engem érdekelne.

Előzmény:
Zeszter79 Creative Commons License 2011-09-16 15:32:46 1123

Sziasztok!

Van egy feleslegessé vált terráriumi fűtőszálam. 7 m hosszú, 50W-os. Szerintetek mennyiért lehetne eladni, vagy esetleg kell valakinek valamennyiért? Alig volt használva, talán 2-3 hónapot.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!