|
|
|
|
 |
Zeszter79
2011-11-22 15:25:21
|
1129
|
Üdv!
Bocs, hogy ilyen sokáig tartott. A terrárium, amihez kaptuk 60 cm hosszú, 40 cm széles, és 30 cm magas. A teteje egyik fele szellőzős, másik fele tolóajtós. Az nem tudom, hogy termosztátos-e, de szerintem nem.
Tényleg bocs, csak mindig elfelejtettem megnézni... |
|
 |
Zeszter79
2011-10-03 21:15:23
|
1126
|
őőőőő, utánajárok... :) |
|
A hozzászólás:
 |
T. Thick
2011-09-26 22:58:40
|
1124
|
Mekkora terráriumot fűt optimumra? Túlmelegíteni is tud, vagy termosztátos?
Engem érdekelne. |
|
Előzmény:
 |
Zeszter79
2011-09-16 15:32:46
|
1123
|
Sziasztok!
Van egy feleslegessé vált terráriumi fűtőszálam. 7 m hosszú, 50W-os. Szerintetek mennyiért lehetne eladni, vagy esetleg kell valakinek valamennyiért? Alig volt használva, talán 2-3 hónapot.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|