Keresés

Részletes keresés

arcvonal Creative Commons License 2011-09-24 00:31:53 12494

Nem lesz más a perspektíva. Azt a felvételi távolság és nem a gyujtótávolság határozza meg.

A hozzászólás:
bbm75 Creative Commons License 2011-09-23 18:04:42 12490

És más lesz a perspektíva.

Előzmény:
CLS Creative Commons License 2011-09-23 16:40:53 12487

Panorámát alapvetően a természetesnél szélesebb látószög miatt csinálunk, ezért eleve széleslátószögű obival érdemes indulni. Ez hivatalosan 50mm alatt, valójában ekv 28mm -tól lefelé van.

 

Persze 50mm -el is lehet panózni, csak jóval több kép kell majd, hogy lefedje a szükséges területet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!