|
|
|
|
 |
arcvonal
2011-09-24 00:31:53
|
12494
|
Nem lesz más a perspektíva. Azt a felvételi távolság és nem a gyujtótávolság határozza meg. |
|
A hozzászólás:
 |
bbm75
2011-09-23 18:04:42
|
12490
|
És más lesz a perspektíva. |
|
Előzmény:
 |
CLS
2011-09-23 16:40:53
|
12487
|
Panorámát alapvetően a természetesnél szélesebb látószög miatt csinálunk, ezért eleve széleslátószögű obival érdemes indulni. Ez hivatalosan 50mm alatt, valójában ekv 28mm -tól lefelé van.
Persze 50mm -el is lehet panózni, csak jóval több kép kell majd, hogy lefedje a szükséges területet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|