Keresés

Részletes keresés

mintAdarab Creative Commons License 2011-09-23 22:03:21 12492

Cropos canonnal. De a patenttrollok miatt inkább nagyobb felbontású nem-gömbpanóban gondolkodom. Állvány és fej megvan hozzá, ultranagylátóból meg valszeg egy samyangot veszek a lengyelektől (ha egyáltalán).

Szal kinek milyen tapasztalata van 20-50mm közti egyéb összefűzött panókkal, hol az értelmes határa a dolognak?

A hozzászólás:
manitounickfree Creative Commons License 2011-09-23 17:35:47 12489

milyen vázzal indulsz neki a panofotóknak?

csak mert van 1 eladó optikám, eos vázra, panozni :) /170 fokos látószög/ 3-4 lövés és megvan a 360 fok.

Előzmény:
mintAdarab Creative Commons License 2011-09-23 16:45:59 12488

a kérdésem pont a második bekezdésedre irányult.  :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!