|
|
|
|
 |
mintAdarab
2011-09-23 22:03:21
|
12492
|
Cropos canonnal. De a patenttrollok miatt inkább nagyobb felbontású nem-gömbpanóban gondolkodom. Állvány és fej megvan hozzá, ultranagylátóból meg valszeg egy samyangot veszek a lengyelektől (ha egyáltalán).
Szal kinek milyen tapasztalata van 20-50mm közti egyéb összefűzött panókkal, hol az értelmes határa a dolognak? |
|
A hozzászólás:
 |
manitounickfree
2011-09-23 17:35:47
|
12489
|
milyen vázzal indulsz neki a panofotóknak?
csak mert van 1 eladó optikám, eos vázra, panozni :) /170 fokos látószög/ 3-4 lövés és megvan a 360 fok. |
|
Előzmény:
 |
mintAdarab
2011-09-23 16:45:59
|
12488
|
a kérdésem pont a második bekezdésedre irányult. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|