Keresés

Részletes keresés

manitounickfree Creative Commons License 2011-09-23 17:35:47 12489

milyen vázzal indulsz neki a panofotóknak?

csak mert van 1 eladó optikám, eos vázra, panozni :) /170 fokos látószög/ 3-4 lövés és megvan a 360 fok.

A hozzászólás:
mintAdarab Creative Commons License 2011-09-23 16:45:59 12488

a kérdésem pont a második bekezdésedre irányult.  :)

Előzmény:
CLS Creative Commons License 2011-09-23 16:40:53 12487

Panorámát alapvetően a természetesnél szélesebb látószög miatt csinálunk, ezért eleve széleslátószögű obival érdemes indulni. Ez hivatalosan 50mm alatt, valójában ekv 28mm -tól lefelé van.

 

Persze 50mm -el is lehet panózni, csak jóval több kép kell majd, hogy lefedje a szükséges területet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!