|
|
|
|
 |
manitounickfree
2011-09-23 17:35:47
|
12489
|
milyen vázzal indulsz neki a panofotóknak?
csak mert van 1 eladó optikám, eos vázra, panozni :) /170 fokos látószög/ 3-4 lövés és megvan a 360 fok. |
|
A hozzászólás:
 |
mintAdarab
2011-09-23 16:45:59
|
12488
|
a kérdésem pont a második bekezdésedre irányult. :) |
|
Előzmény:
 |
CLS
2011-09-23 16:40:53
|
12487
|
Panorámát alapvetően a természetesnél szélesebb látószög miatt csinálunk, ezért eleve széleslátószögű obival érdemes indulni. Ez hivatalosan 50mm alatt, valójában ekv 28mm -tól lefelé van.
Persze 50mm -el is lehet panózni, csak jóval több kép kell majd, hogy lefedje a szükséges területet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|