|
|
|
|
 |
dellium
2011-10-25 08:20:51
|
145
|
Szia!
A beton alá érdemes (a fürdőszobába mindenhova) kenhető un: folyékony fóliát kenni.
A betonba külön tehetsz vaporex hidrót amit pl medencékhez szoktak használni, így teljesen vizzáró betont készíthetsz.
üdv: D. |
|
A hozzászólás:
 |
Kaktuszok_
2011-09-22 15:04:41
|
142
|
Sziasztok!
Én éppen egy tusoló burkolásához készülök. Sok padlólap között válogattunk és egyszer csak jött az ötlet, mi lenne, ha vízzáró beton (AQUANIL VÍZZÁRÓ CEMENTESZTRICH C-25) felületére süllyesztenénk válogatott kavicsokat.
A cél: vízzáró, csúszásmentes felület.
Lenne-e valami hátránya? Kivitelezhető? Elegendő egyáltalán a beton vízzáró képessége? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|