Keresés

Részletes keresés

KalásziM Creative Commons License 2011-09-22 13:27:05 65

 Egyébként is 150 m2 -es lakásba minek galéria ??

 Elég nagy az e nélkül is !!

A hozzászólás:
KalásziM Creative Commons License 2011-09-22 13:26:09 64

 Ez így túl általános, olyan meseszerű !

 Pl. ebből mennyi 1 db. 30 nm -es galéria ??

 

 Csak azért mert nekem csupán egy   6 m2 -es kellene !

Előzmény:
skuli Creative Commons License 2011-09-21 22:18:52 62

lakásfelújítással figlalkozom...

azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...

egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.

a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!