|
|
|
|
 |
KalásziM
2011-09-22 13:27:05
|
65
|
Egyébként is 150 m2 -es lakásba minek galéria ??
Elég nagy az e nélkül is !! |
|
A hozzászólás:
 |
KalásziM
2011-09-22 13:26:09
|
64
|
Ez így túl általános, olyan meseszerű !
Pl. ebből mennyi 1 db. 30 nm -es galéria ??
Csak azért mert nekem csupán egy 6 m2 -es kellene ! |
|
Előzmény:
 |
skuli
2011-09-21 22:18:52
|
62
|
lakásfelújítással figlalkozom...
azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...
egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.
a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|