Keresés

Részletes keresés

varyvanda Creative Commons License 2011-09-22 16:31:55 4829

Khm Khm Én kedvelem Unzuét, de azért elvárnám, hogy baszk a baszknak ne kívánja a jószágát:-)

A hozzászólás:
caisse Creative Commons License 2011-09-22 12:46:24 4828

Castroviejo is "nálunk" folytatja:)A fiatal Baszk fiú 3 évre írt alá és ezzel ő az 5. igazolás (bár a csapat hivatalos oldalán 4. ként szerepel Karpetset nem vették ide).Így mostmár a két legtetehetségessebb spanyol időfutam menő nálunk van:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!