|
|
|
|
 |
nyerseri2010
2012-01-13 10:39:01
|
74
|
elérhető vagy Budapesten? |
|
 |
csumpala
2012-01-02 13:11:30
|
71
|
Üdv.Csak a gázművek(hivatalos szerv) szerelheti le akár ideiglenesen vagy véglegesen.2011-ben 17.000huf volt.Nem kötekedésnek irtam. |
|
 |
Dunit
2011-10-25 16:06:52
|
68
|
Mindig megakad a szemem ezen a beíráson :
azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon.
Tehát ő nem vállalkozó, nem tróger, akkor mi az aki ennyi lakást újít fel - mint valaki írta 6 -7 db / hó.
Ő a fővállalkozó !
A szám persze sántit egy picit.
Tény egy vállalkozó -fővállalkozó sok lakást tud egyszerre felújítani ( az alvállakozók seregével ), nyilván párhuzamosan futhat akár 3 -6 téma is, de ehhez apparátus kell.
Így hogy 500 lakást újítottam fel x idő alatt, 6 év alatt , azaz 80 db. / év , hát át lehet azt látni ?? |
|
 |
Zoltanuss
2011-10-17 17:08:58
|
67
|
"a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le...,"
Ez is mese !! |
|
 |
DkGrinder
2011-10-08 21:27:21
|
66
|
7 lakás havonta ????? |
|
 |
KalásziM
2011-09-22 13:26:09
|
64
|
Ez így túl általános, olyan meseszerű !
Pl. ebből mennyi 1 db. 30 nm -es galéria ??
Csak azért mert nekem csupán egy 6 m2 -es kellene ! |
|
A hozzászólás:
 |
skuli
2011-09-21 22:18:52
|
62
|
lakásfelújítással figlalkozom...
azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...
egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.
a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie... |
|
Előzmény:
 |
SolnesMM
2011-09-21 17:47:14
|
61
|
Túlságosan optimista vagy !!
Lesz az a duplája is !! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|