Keresés

Részletes keresés

nyerseri2010 Creative Commons License 2012-01-13 10:39:01 74

elérhető vagy Budapesten?

csumpala Creative Commons License 2012-01-02 13:11:30 71

Üdv.Csak a gázművek(hivatalos szerv) szerelheti le akár ideiglenesen vagy véglegesen.2011-ben 17.000huf volt.Nem kötekedésnek irtam.

Dunit Creative Commons License 2011-10-25 16:06:52 68

 Mindig megakad a szemem ezen a beíráson :

 

 

 azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon.

 Tehát  ő nem vállalkozó, nem tróger, akkor mi az aki ennyi lakást újít fel - mint valaki írta 6 -7 db / hó.

 Ő a fővállalkozó !

 A szám persze sántit egy picit.

 Tény egy vállalkozó -fővállalkozó sok lakást tud egyszerre felújítani  ( az alvállakozók seregével ), nyilván párhuzamosan futhat akár  3 -6 téma is, de ehhez apparátus kell.

 Így hogy  500 lakást újítottam fel x idő alatt,  6 év alatt , azaz  80 db. / év , hát át lehet azt látni ??

Zoltanuss Creative Commons License 2011-10-17 17:08:58 67

   "a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le...,"

 

 

 Ez is mese !!

DkGrinder Creative Commons License 2011-10-08 21:27:21 66

7 lakás havonta ?????

KalásziM Creative Commons License 2011-09-22 13:26:09 64

 Ez így túl általános, olyan meseszerű !

 Pl. ebből mennyi 1 db. 30 nm -es galéria ??

 

 Csak azért mert nekem csupán egy   6 m2 -es kellene !

A hozzászólás:
skuli Creative Commons License 2011-09-21 22:18:52 62

lakásfelújítással figlalkozom...

azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...

egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.

a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie...

Előzmény:
SolnesMM Creative Commons License 2011-09-21 17:47:14 61

 Túlságosan optimista vagy !!

 Lesz az a duplája is !!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!