Keresés

Részletes keresés

skuli Creative Commons License 2011-09-21 22:22:59 63

http://www.xn--villanyszerels-nkb.com/kalkulator.php 

 

ez egy nagyon hasznos link, villanyszerelési kalkulátor, +/- 10% téved és persze ezek normél anyaggal és kapcsolóval számolnak

skuli Creative Commons License 2011-09-21 22:18:52 62

lakásfelújítással figlalkozom...

azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...

egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.

a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie...

A hozzászólás:
SolnesMM Creative Commons License 2011-09-21 17:47:14 61

 Túlságosan optimista vagy !!

 Lesz az a duplája is !!

Előzmény:
skuli Creative Commons License 2011-09-21 12:37:17 58

sok sok adat szükséges ahhot, hogy pontos képet kapj az árrol, tudni kellene, hogy földszinti a lakás vagy 5 emeleti ez a kéménybélelés része, minden kazán többnyie átfolyós ka vizet és radiátort melegít, max norm, turbó vagy kondenzációs.

a parketta csiszolás 2300Ft/nm a festés a burkolás a laminálás álapottól és nm től függ többnyire a villanyszerelés a kapcsolók és a dugaljak mennyiségétől, a villanyóra kihelyezés kb 35ezer Ft.

Ha nem a lux termékeket választod akkor max 2,1 millio de ez mindennel együtt. az aki ennél többet kér azt ne bízd meg....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!