|
|
|
|
 |
skuli
2011-09-21 22:18:52
|
62
|
lakásfelújítással figlalkozom...
azért kezdtem el csinálni, hogy a sok-sok tróger vállalkozó nem éljen meg a túlszámlázott munkáival a piacon. 6 éve csinálom. 500lakást ujjítottam fel eddig...
egy 150 nm lakás ujjítok éppen ami komplett víz gáz villany festés, burkolás. ez került a tulajnak 3millióba és ebbe benne van 2db 30nm galéria is.
a gázórát egyébként tök ingyen szerelik le..., akkor kerül pénzbe ha olyan gázszerelő csinálja akinek nincsen gáz igazolványa és a haverja igazolványával dolgozik és ezért ennyit kell a havernak fizetnie... |
|
A hozzászólás:
 |
SolnesMM
2011-09-21 17:47:14
|
61
|
Túlságosan optimista vagy !!
Lesz az a duplája is !! |
|
Előzmény:
 |
skuli
2011-09-21 12:37:17
|
58
|
sok sok adat szükséges ahhot, hogy pontos képet kapj az árrol, tudni kellene, hogy földszinti a lakás vagy 5 emeleti ez a kéménybélelés része, minden kazán többnyie átfolyós ka vizet és radiátort melegít, max norm, turbó vagy kondenzációs.
a parketta csiszolás 2300Ft/nm a festés a burkolás a laminálás álapottól és nm től függ többnyire a villanyszerelés a kapcsolók és a dugaljak mennyiségétől, a villanyóra kihelyezés kb 35ezer Ft.
Ha nem a lux termékeket választod akkor max 2,1 millio de ez mindennel együtt. az aki ennél többet kér azt ne bízd meg.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|