|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Dogfüggő
2011-09-21 09:10:47
|
18
|
"mindig felmossuk a helyet fertőtlenítőszerrel"
Lehet, hogy itt a titok nyitja. A leggyakrabban használt fertőtlenítők (Hypo, Domestos) szaga kifejezetten felüljelölésre ingerli a macskákat. (Olyan kémiai anyagot tartalmaznak, ami a macskavizeletben is megtalálható.)
Az ecetes, citomleves felmosás sokkal jobb. |
|
Előzmény:
 |
h.rom
2011-09-20 18:11:19
|
5
|
Macskarisztóspray nem hat, már próbáltuk. Bors nem jó mert a közös folyosót valamelyik szomszéd - és mi is - minden nap felmossa. Gondolkodtam ultrahangos riasztóban is, de elég drága mulatság arra, hogy vagy beválik vagy nem... Ajtóban nincs semmi ruha vagy puha dolog, és igen, mindig felmossuk a helyet fertőtlenítőszerrel, de múltkor már rávertem az öregekre az ajtót hogy azonnal mossák fel, mert az 5 éves fiam belelépett és egyszerűen már ordítanom kellett. Tessék-lássék felmosta a bácsi, erre ma reggelre megint ott volt a húgy. Felcsöngettem őket és kissé emelt hangon kértem arra, hogy azt a rohadt macskát ne engedjék már ki az ajtón!!! Ha már kisállatot tartanak akkor azt tartsák a lakásukban. Mindez falra hányt borsó úgy érzem. Jobb szeretném megőrizni a jószomszédi viszonyt, de ez egyre nehezebben megy ilyen körülmények között. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|