|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Diofa Szelleme
2011-09-20 23:30:16
|
13
|
Biztos, hogy lány az a macska? A lánymacskák vizelete nem büdös, szinte teljesen szagtalan.
Kandúr szokott vadászterületet jelölni és a kandúré büdös.
Egyébként lány macska leginkább akkor pisil illetlen helyre, ha neheztel valamiért. |
|
Előzmény:
 |
h.rom
2011-09-20 16:50:24
|
-
|
Társasházi lakásban élünk. A szembeszomszéd egy idős házaspár, rendszeresen kiszökik a nőstény házimacskájuk a folyosóra. olyankor a négy lakás közül kizárólag a mi ajtónk elé végzi a dolgát, förtelmes bűzt és mocskot okozva ezzel. Arról nem beszélve, hogy ha óvatlanul lépünk ki, többször fordult már elő hogy a tócsa közepén találtuk magunkat. A beszéd nem segít, az öregek szarnak az egészre, a macskát viszont bántani nem akarjuk mert nem ő tehet az egészről, csak egy oktalan állat. Nem tudjuk mi oka van hogy rendszeresen az ajtónk elé végzi a dolgát, de már nagyon betelt vele a pohár. Mit tegyünk? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|