Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pipacsmező Creative Commons License 2011-09-20 22:26:07 12

Szia, hugyozd le a szomszéd ajtaját, ha befolyik alatta, az meg mégjobb! Persze el ne felejts közben nyávogni ;-)

 

Előzmény:
h.rom Creative Commons License 2011-09-20 16:50:24 -

Társasházi lakásban élünk. A szembeszomszéd egy idős házaspár, rendszeresen kiszökik a nőstény házimacskájuk a folyosóra. olyankor a négy lakás közül kizárólag a mi ajtónk elé végzi a dolgát, förtelmes bűzt és mocskot okozva ezzel. Arról nem beszélve, hogy ha óvatlanul lépünk ki, többször fordult már elő hogy a tócsa közepén találtuk magunkat. A beszéd nem segít, az öregek szarnak az egészre, a macskát viszont bántani nem akarjuk mert nem ő tehet az egészről, csak egy oktalan állat. Nem tudjuk mi oka van hogy rendszeresen az ajtónk elé végzi a dolgát, de már nagyon betelt vele a pohár. Mit tegyünk?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!