|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
pipacsmező
2011-09-20 22:26:07
|
12
|
Szia, hugyozd le a szomszéd ajtaját, ha befolyik alatta, az meg mégjobb! Persze el ne felejts közben nyávogni ;-)
|
|
Előzmény:
 |
h.rom
2011-09-20 16:50:24
|
-
|
Társasházi lakásban élünk. A szembeszomszéd egy idős házaspár, rendszeresen kiszökik a nőstény házimacskájuk a folyosóra. olyankor a négy lakás közül kizárólag a mi ajtónk elé végzi a dolgát, förtelmes bűzt és mocskot okozva ezzel. Arról nem beszélve, hogy ha óvatlanul lépünk ki, többször fordult már elő hogy a tócsa közepén találtuk magunkat. A beszéd nem segít, az öregek szarnak az egészre, a macskát viszont bántani nem akarjuk mert nem ő tehet az egészről, csak egy oktalan állat. Nem tudjuk mi oka van hogy rendszeresen az ajtónk elé végzi a dolgát, de már nagyon betelt vele a pohár. Mit tegyünk? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|