Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2011-09-20 20:40:03 108

A második kép nagyon tuti, plussz pont, hogy délutáni szürkület van, és nem égett meg a kép.

Előzmény:
TheCzirko Creative Commons License 2011-07-22 08:37:43 107

Halihó,

 

 

Most akadtam rá erre a topicra, gondoltam posztolok is. :)

Első villámfotó-próbálkozásaim:

 

További szép napot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!