Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2011-09-18 12:49:45 24434

Életemben először volt a kezemben E-450-es, elég egyéni -történetesen alexpós- beállításokkal. Még a bekapcsoló gombját meg az obisapkát megtaláltam, de a kezelési ismerkedésekre nem volt idő. Főképp, hogy a csukának nem teccet az interperszonális közelség:)

Andrásnak ezúton is köszönöm a baráti találkozást és az eligazítást!

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2011-09-18 12:24:46 24432

És még a halamat is lefotózta, amit sikerült kierőszakolni a vízből, és majdnem sikerült elengedni. (sikszor elég (b......sz)  ügyetlen vagyok.

 

  

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!