Keresés

Részletes keresés

T. Thick Creative Commons License 2011-09-26 22:58:40 1124

Mekkora terráriumot fűt optimumra? Túlmelegíteni is tud, vagy termosztátos?

Engem érdekelne.

A hozzászólás:
Zeszter79 Creative Commons License 2011-09-16 15:32:46 1123

Sziasztok!

Van egy feleslegessé vált terráriumi fűtőszálam. 7 m hosszú, 50W-os. Szerintetek mennyiért lehetne eladni, vagy esetleg kell valakinek valamennyiért? Alig volt használva, talán 2-3 hónapot.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!