Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
topoly Creative Commons License 2011-09-15 20:39:40 24429

Írtam ímélt.

Előzmény:
Vandras Creative Commons License 2011-09-10 21:04:44 24425

Szia! Teljesen járható. éedemes elmenni a holtág alsó végére, utána javasolk egy ladikázást, a Hédi sörözőbe van ladik, meg jó kis barna sör. Ezek e képek június elején készültek. A vízszint most alacsonyabb.

 

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!