|
|
|
|
 |
sas47
2011-09-13 22:06:53
|
4165
|
Köszönöm szépen Szegecs |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2011-09-13 09:18:47
|
4164
|
Ők a hivatalos szervizpartnerei a Fujinak:
http://www.foto-paradicsom.hu/
A fórumokon kaptak hideget, meleget is, viszont mivel én sosem voltam náluk, így nem tudom megítélni, hogy melyik vélemény megalapozott, és melyik nem.
Esetleg ha felhívod őket, valami kb. árajánlatot tudnak mondani, - ha elmondod a részletes hibajelenséget. Utána tudsz dönteni, hogy neked annyiért megéri-e megnézetni.
|
|
Előzmény:
 |
sas47
2011-09-12 09:50:51
|
4162
|
Köszi,nem lettem boldogabb,....esetleg javaslatod,hol nézessem meg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|