|
|
|
|
 |
SZEGECS
2011-09-13 09:18:47
|
4164
|
Ők a hivatalos szervizpartnerei a Fujinak:
http://www.foto-paradicsom.hu/
A fórumokon kaptak hideget, meleget is, viszont mivel én sosem voltam náluk, így nem tudom megítélni, hogy melyik vélemény megalapozott, és melyik nem.
Esetleg ha felhívod őket, valami kb. árajánlatot tudnak mondani, - ha elmondod a részletes hibajelenséget. Utána tudsz dönteni, hogy neked annyiért megéri-e megnézetni.
|
|
A hozzászólás:
 |
sas47
2011-09-12 09:50:51
|
4162
|
Köszi,nem lettem boldogabb,....esetleg javaslatod,hol nézessem meg? |
|
Előzmény:
 |
SZEGECS
2011-09-12 07:49:00
|
4161
|
Látatlanban CCD hibára tippelek, de szakszerű véleményt nyilván csak átvizsgálás után lehetne mondani.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|