Keresés

Részletes keresés

sas47 Creative Commons License 2011-09-12 09:50:51 4162

Köszi,nem lettem boldogabb,....esetleg javaslatod,hol nézessem meg?

A hozzászólás:
SZEGECS Creative Commons License 2011-09-12 07:49:00 4161

Látatlanban CCD hibára tippelek, de szakszerű véleményt nyilván csak átvizsgálás után lehetne mondani.

 

Előzmény:
sas47 Creative Commons License 2011-09-11 23:10:07 4160

Szia Szegecs!

 

Te biztosan tudod mi adta meg magát az én masinámban.mindenféle elmosódott színeket,és vízszintes csíkokat csinál a gép.Kikacsolom utána egy pár rendes képet csinál,majd újra csak mázolmányt:(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!