|
|
|
|
 |
sas47
2011-09-12 09:50:51
|
4162
|
Köszi,nem lettem boldogabb,....esetleg javaslatod,hol nézessem meg? |
|
A hozzászólás:
 |
SZEGECS
2011-09-12 07:49:00
|
4161
|
Látatlanban CCD hibára tippelek, de szakszerű véleményt nyilván csak átvizsgálás után lehetne mondani.
|
|
Előzmény:
 |
sas47
2011-09-11 23:10:07
|
4160
|
Szia Szegecs!
Te biztosan tudod mi adta meg magát az én masinámban.mindenféle elmosódott színeket,és vízszintes csíkokat csinál a gép.Kikacsolom utána egy pár rendes képet csinál,majd újra csak mázolmányt:((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|