Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-09-12 18:24:05 45

Köszönöm!

A Focus Stacking technikával nem csak makró képeket lehet összerakni, hanem pl. tájképeket is.

Amíg beszerzed az új gépedet, az FZ 30-al tudnál gyakorolni.

http://www2.clikpic.com/mackay123/section363141_130929.html

 

 

A hozzászólás:
syrius Creative Commons License 2011-09-11 23:06:52 43

Hát igen, ez magért beszél. Fantasztikus atechnika - és pesze az alkalmazó is:-) Remélem előbb utóbb csatlakozom, a Raynox megvan, de a Pana Fz-30 erre nincs felkészítve:-(

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-09-11 20:32:44 41

A tüzes tarkalepkéről készült f. sorozatos kép:

 

 

13 képből lett összerakva. Az 1., 7., 13. kép a sorozatból:

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!