|
|
|
|
 |
syrius
2011-09-11 23:06:52
|
43
|
Hát igen, ez magért beszél. Fantasztikus atechnika - és pesze az alkalmazó is:-) Remélem előbb utóbb csatlakozom, a Raynox megvan, de a Pana Fz-30 erre nincs felkészítve:-( |
|
 |
Prophetzany
2011-09-11 22:14:46
|
42
|
Gratulálok, csodállatos lett! Melyik programmal raktad össze? Én jelenleg a Zerene Stacker-rel "játszadozom." |
|
A hozzászólás:
 |
Szalkó
2011-09-11 20:32:44
|
41
|
A tüzes tarkalepkéről készült f. sorozatos kép:

13 képből lett összerakva. Az 1., 7., 13. kép a sorozatból:

|
|
Előzmény:
 |
syrius
2011-09-11 10:54:12
|
40
|
Egyre jobban tetszik nekem ez a technika és érik az elhatározás, a következő gép alapfunkciója legyen a focus stacking. (Sokba fog ez nekem kerülni, de tényleg megéri, ha összevetem az én fisfókuszú képeimmel)
Tanulságként feltehetnétek egy két sorozatot, ha nem is mind a 10-20-at, de az első/középső/utolsót egy jól sikerült kép mellé. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|