Keresés

Részletes keresés

syrius Creative Commons License 2011-09-11 23:06:52 43

Hát igen, ez magért beszél. Fantasztikus atechnika - és pesze az alkalmazó is:-) Remélem előbb utóbb csatlakozom, a Raynox megvan, de a Pana Fz-30 erre nincs felkészítve:-(

Prophetzany Creative Commons License 2011-09-11 22:14:46 42

Gratulálok, csodállatos lett! Melyik programmal raktad össze? Én jelenleg a Zerene Stacker-rel "játszadozom."

A hozzászólás:
Szalkó Creative Commons License 2011-09-11 20:32:44 41

A tüzes tarkalepkéről készült f. sorozatos kép:

 

 

13 képből lett összerakva. Az 1., 7., 13. kép a sorozatból:

 

 

 

 

Előzmény:
syrius Creative Commons License 2011-09-11 10:54:12 40

Egyre jobban tetszik nekem ez a technika és érik az elhatározás, a következő gép alapfunkciója legyen a focus stacking. (Sokba fog ez nekem kerülni, de tényleg megéri, ha összevetem az én fisfókuszú képeimmel)

Tanulságként feltehetnétek egy két sorozatot, ha nem is mind a 10-20-at, de az első/középső/utolsót egy jól sikerült kép mellé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!