Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-09-12 05:59:24 12959

Nálam is az volt a baj, h túl vastag volt a hasizom. 4 ujjnyira volt szétnyílva, a doki lazán benyúlt közé és hüledezett, hogy nem csoda, h ez az izom szétnyílt, mert nagyon vastag és "kötött". Még csodálkozott is, h a műtétekkor nem tűnt fel neki. Nekem évekbe telt, mire visszazáródott, talán 2006-ban volt, hogy már újra has formája volt a hasamnak.

A hozzászólás:
Felicitász Creative Commons License 2011-09-11 02:14:51 12955

Az enyém is szétnyílt ( = az se jó, ha túl erős, és nem nyúlik eléggé - annyi, hogy én a műtétet meg fogom úszni, mert van minek összenőnie és van mi tartson a hézag dacára is. 3 ujjnyi réssel indult a dolog, most már van ahol tökéletes, a köldököm mögött-fölött fél-egy ujjnyi, és még mindig tart a "dolgozunk rajta" fázis, pedig a gyerek már 4 éves).

Előzmény:
Mikolt Creative Commons License 2011-09-09 21:24:51 12952

ha elsieted, ugy jarsz, mint en. szetnyilt a hasizom, ugy kellett osszevarrni es hálóval megerösíteni szülések után. nem jó buli.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!