|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-09-10 21:29:06
|
39
|
Köszönöm! :)
A mozdulatlanság jót tesz ennek a technikának, de a mozdulatlanság nem egyenlő az élettelenséggel.
Az adódó rovaralanyokból, százból ha :) egy, alkalmas erre a technikára.
Még két kép, egy hím skorpiólégyről, két nézetből, és természetesen f. sorozatosak.

|
|
 |
syrius
2011-09-10 20:11:46
|
37
|
Méghogy nem döglött:-)) Vagy ez a skorpiólégy afféle Alien-mutáns?
Egyébként irigylésreméltóan jók a képek és a két ledes lámpa megmozgatta a fantáziám (mivel egy profi ledes körlámpa, vagy vaku a pénztárcámat mozgatná - ha nem lenne üres)
|
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2011-09-10 17:52:58
|
36
|
Profi az a két csipesz!
És gratulálok a képekhez/technikához, de főleg ahhoz, hogy nem döglött állatokat fotózol. |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-08-29 11:00:58
|
28
|
A Skorpiólégy (Skorpiófátyolka) peterakása:

A gazdarovar. Öten voltak megbénítva!
Szél ellen kétcsipeszes támaszték szolgált.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|