Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
facsavaro Creative Commons License 2011-09-08 19:28:19 367

megint a másik nick  = kondenzor

Előzmény:
facsavaro Creative Commons License 2011-09-08 19:27:16 366

Köszi.

Jártam a (Kodak) Eastman gyüjtemény házban, az is jó félnapos anyag, de megéri.

Nagyon rákészültem pár éve a Guggenheim meglátogatására, egy napot szántam rá az előzetes infók alapján, de sajnos lett belőle egy óra, nem az én hibámból.

Moholy dolgait irodalomból ismerem, a Kepes Magyarországra hozott dolgait meg közvetlen, tehát lehet hogy megér egy misét.

Mégegyszer kösz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!