|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
gugugaga
2011-09-06 17:50:16
|
4826
|
Pasamontest továbbra is sajnálnám, Bruseghin meg sokat mozgolódott ezen a Vueltán, talán marad ő is. |
|
Előzmény:
 |
caisse
2011-08-31 22:18:53
|
4825
|
Intxaustinak nagyon kellett ez a mai 2. hely.Szerintem ez mindenkép jót tesz az önbizalmának,Unzué nagyon fogatkozik hogy jövőre eljön Benat ideje remélem igaza lesz.Az átigazolásokkal eddig én elégedett vagyok.Marzio Bruseghin, Chente García Acosta, Carlos Oyarzun, Luis Pasamontes, Francisco Pérez valószínüleg távoznak helyettük pedig
Giovanni Visconti, José Herrada, Javier Moreno, Karpets, Jonathan Castroviejo ,Alejandro Valverde érkezik,mindenkép erőssebb sor.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|