Keresés

Részletes keresés

varyvanda Creative Commons License 2011-09-06 18:09:24 4827

Erre az öt versenyzőre azt nyilatkozta Unzué, hogy a kezükban van a döntés, ő megtette nekik az ajánlatát. Nagyon örülnék, ha Pasamontes maradna.

 

Úgy tűnik Txente hajik a jó szóra, mert olyasmit mondott a sajtónak, hogy szeretne még egyszer Valverdével együtt dolgozni, és örül, hogy visszavárják. A döntését azonban csak akkor fogja meghozni, ha már felépült a sérüléséből.

 

http://www.marca.com/2011/09/04/ciclismo/1315136986.html

 

http://www.spanyolbringasok.hu/2011/09/05/heti-fotoalbum-34-het/

A hozzászólás:
gugugaga Creative Commons License 2011-09-06 17:50:16 4826

Pasamontest továbbra is sajnálnám, Bruseghin meg sokat mozgolódott ezen a Vueltán, talán marad ő is.

Előzmény:
caisse Creative Commons License 2011-08-31 22:18:53 4825

Intxaustinak nagyon kellett ez a mai 2. hely.Szerintem ez mindenkép jót tesz az önbizalmának,Unzué nagyon fogatkozik hogy jövőre eljön Benat ideje remélem igaza lesz.Az átigazolásokkal eddig én elégedett vagyok.Marzio Bruseghin, Chente García Acosta, Carlos Oyarzun, Luis Pasamontes, Francisco Pérez valószínüleg távoznak helyettük pedig 

Giovanni Visconti, José Herrada, Javier Moreno, Karpets, Jonathan Castroviejo ,Alejandro Valverde érkezik,mindenkép erőssebb sor.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!