Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011-09-02 15:16:21 94

Miért, az ár a baj? Rengeteget 140 l-est találtam 3-3500-ért használtban, csak már mind elkelt. Amit én keresek, az kisebb, szóval áron felül venném :)

A hozzászólás:
-joker- Creative Commons License 2011-09-02 14:43:55 93

Sok szerencsét :))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2011-09-02 13:21:21 92

Sziasztok!

 

Akváriumot KERESEK!

 

Minimum 80x40x30 (hossz x mélység x magasság) De a magassága nem lehet 30 cm-nél nagyobb. Tető nem létszükséglet. A maximum ár, amit adok érte: 4000 Ft

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!