|
|
|
|
 |
Törölt nick
2011-09-02 15:16:21
|
94
|
Miért, az ár a baj? Rengeteget 140 l-est találtam 3-3500-ért használtban, csak már mind elkelt. Amit én keresek, az kisebb, szóval áron felül venném :) |
|
A hozzászólás:
 |
-joker-
2011-09-02 14:43:55
|
93
|
Sok szerencsét :)) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2011-09-02 13:21:21
|
92
|
Sziasztok!
Akváriumot KERESEK!
Minimum 80x40x30 (hossz x mélység x magasság) De a magassága nem lehet 30 cm-nél nagyobb. Tető nem létszükséglet. A maximum ár, amit adok érte: 4000 Ft |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|