|
|
|
|
 |
Takoca_
2011-09-02 16:09:36
|
12473
|
"Azt azért szépen kicenzúráztad, hogy hogyan teleportáltál át a falon."
sajnos ezt kifejezetten kérték :( |
|
A hozzászólás:
 |
CLS
2011-09-02 14:42:58
|
12472
|
Nagyon jó!
Néztem a videót is. Azt azért szépen kicenzúráztad, hogy hogyan teleportáltál át a falon.
Tippem persze van, de nem kívánok Tomcat nyomdokaiba lépni, úgyhogy nem fogok engedély nélkül felmenni. |
|
Előzmény:
 |
Takoca_
2011-08-30 18:46:49
|
12465
|
Nem éreztem (kirívóan) veszélyes dolognak, + a Sanyi a szélén fotózott... én "beszari" módon csak a közepéről csináltam képet. :)
Azért még vannak ötleteim, hogy hova kéne felmenni, de az biztos, hogy akkora izgalommal mint amit ez a kaland okozott, kevés dolog fog tudni vetekedni.
Kiraktam az oldalamra egy linket a mászós videóhoz, aki érdekel ott megtalálja. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|