|
|
|
|
 |
Szalkó
2011-09-02 08:59:20
|
33
|
Idős fotóstársam barkácsolta, a napokban lett kipróbálva. Az látszott, hogy a fénye fehérebb, mint a napé. A kemény árnyékokat nagymértékben lágyította.
Én nem fotóztam vele, Az Ő fotóit a jövő héten fogom meglátni.
Viszont a fókuszálásnál nagy könnyebbséget jelentett a képen látható támasztó állvány. A növényeknél, a szél okozta mozgás kivédhető vele. Igaz, ez egy plusz cipelést jelent, de megéri magunkkal vinni, mert eredményesen használhat. |
|
A hozzászólás:
 |
monyesz
2011-09-01 20:58:30
|
32
|
Próbáltál ilyennel dolgozni, a fókuszálást segíti csak, vagy ennél többre is képes ? |
|
Előzmény:
 |
Szalkó
2011-09-01 20:31:31
|
31
|
Ez? :) Két ledes fejlámpa. Külön-külön két ceruzaelemmel működnek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|