Keresés

Részletes keresés

Szalkó Creative Commons License 2011-09-02 08:59:20 33

Idős fotóstársam barkácsolta, a napokban lett kipróbálva. Az látszott, hogy a fénye fehérebb, mint a napé. A kemény árnyékokat nagymértékben lágyította.

Én nem fotóztam vele, Az Ő fotóit a jövő héten fogom meglátni.

Viszont a fókuszálásnál nagy könnyebbséget jelentett a képen látható támasztó állvány. A növényeknél, a szél okozta mozgás kivédhető vele. Igaz, ez egy plusz cipelést jelent, de megéri magunkkal vinni, mert eredményesen használhat.

A hozzászólás:
monyesz Creative Commons License 2011-09-01 20:58:30 32

Próbáltál ilyennel dolgozni, a fókuszálást segíti csak, vagy ennél többre is képes ?

Előzmény:
Szalkó Creative Commons License 2011-09-01 20:31:31 31

Ez? :)  Két ledes fejlámpa. Külön-külön két ceruzaelemmel működnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!