Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ép-it-ész Creative Commons License 2011-08-30 21:07:39 72

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9209942

 

elég újj ?????????????????????????????????????????????

Előzmény:
ép-it-ész Creative Commons License 2011-04-26 18:11:59 71

Hál Istennek , hogy itt vagy már végre !

 

A Ház LELKE az a Kemence vagy a tűzhely volt .

Ezért mentek a leányok Ház-Tűz nézőbe , hogy a bentlakókról spirituális szinten szerezzenek tudomást , információt .

 

De hol van a HÁZ ÖLE ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!