Keresés

Részletes keresés

CLS Creative Commons License 2011-09-02 14:42:58 12472

Nagyon jó!

 

Néztem a videót is. Azt azért szépen kicenzúráztad, hogy hogyan teleportáltál át a falon.

Tippem persze van, de nem kívánok Tomcat nyomdokaiba lépni, úgyhogy nem fogok engedély nélkül felmenni.

Kulombos Creative Commons License 2011-08-30 20:25:28 12466

Bátor gyerek vagy, gratulálok.

Én még a videót nézve is szédültem...

A hozzászólás:
Takoca_ Creative Commons License 2011-08-30 18:46:49 12465

Nem éreztem (kirívóan) veszélyes dolognak, + a Sanyi a szélén fotózott... én "beszari" módon csak a közepéről csináltam képet.  :)

 

Azért még vannak ötleteim, hogy hova kéne felmenni, de az biztos, hogy akkora izgalommal mint amit ez a kaland okozott, kevés dolog fog tudni vetekedni.  

Kiraktam az oldalamra egy linket a mászós videóhoz, aki érdekel ott megtalálja.

Előzmény:
bodiroger Creative Commons License 2011-08-29 17:52:01 12464

Veszélyesen élsz! Aligha találhatnál már magasabb, veszélyesebb helyet kishazánkban! :D

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!