|
|
|
|
 |
CLS
2011-09-02 14:42:58
|
12472
|
Nagyon jó!
Néztem a videót is. Azt azért szépen kicenzúráztad, hogy hogyan teleportáltál át a falon.
Tippem persze van, de nem kívánok Tomcat nyomdokaiba lépni, úgyhogy nem fogok engedély nélkül felmenni. |
|
 |
Kulombos
2011-08-30 20:25:28
|
12466
|
Bátor gyerek vagy, gratulálok.
Én még a videót nézve is szédültem... |
|
A hozzászólás:
 |
Takoca_
2011-08-30 18:46:49
|
12465
|
Nem éreztem (kirívóan) veszélyes dolognak, + a Sanyi a szélén fotózott... én "beszari" módon csak a közepéről csináltam képet. :)
Azért még vannak ötleteim, hogy hova kéne felmenni, de az biztos, hogy akkora izgalommal mint amit ez a kaland okozott, kevés dolog fog tudni vetekedni.
Kiraktam az oldalamra egy linket a mászós videóhoz, aki érdekel ott megtalálja. |
|
Előzmény:
 |
bodiroger
2011-08-29 17:52:01
|
12464
|
Veszélyesen élsz! Aligha találhatnál már magasabb, veszélyesebb helyet kishazánkban! :D
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|