Keresés

Részletes keresés

bodiroger Creative Commons License 2011-08-29 17:52:01 12464

Veszélyesen élsz! Aligha találhatnál már magasabb, veszélyesebb helyet kishazánkban! :D

 

A hozzászólás:
Takoca_ Creative Commons License 2011-08-29 12:07:29 12463

Sikerült feljutni a Lánchíd tetejére!

 

Pesti oldal:

http://album.reality.hu/2011/08/29/a-lanchid-tetejen/

 

csináltam  egy normál gömböt megy 540 megapixeles verziót is

 

 

Lesz werk videó is, késöbb frissítem az oldalamon a bejegyzést ha kész.

 

 

 

A budai oldalt Smarni csinálta meg:

http://www.panoramablog.eu/a-lanchid-tetejen

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!