Keresés

Részletes keresés

v_sanya Creative Commons License 2011-08-25 17:41:02 12461

Igen, Nikkor 10.5-re váltottam, és indoknak hozhatom a kevesebb képet, de ezt az előnyt azért meg kell fizetni, és a Sigma tökéletesen megfelel a célnak.

A hozzászólás:
devan Creative Commons License 2011-08-24 22:02:39 12456
Köszönöm válaszod! Miért váltottál a sok kép miatt? Mire váltottál Nikkor 10.5?
Előzmény:
v_sanya Creative Commons License 2011-08-24 21:23:06 12454

Már halszemet használok, de a kérdésed szempontjából ez mindegy.
A panorámáknál minden esetben manuál fókuszt használok. Az első kép előtt autofókusszal állítok élességet, majd átkapcsolok manuálba.
A template-t csak expo sorozatnál használom, vagyis először összerakom a normal expo képeit, majd ezt a projektet használom template-nek az alul és fölül exponélt képekhez is.
Csak bizonyos fejek garantálják, hogy a +-45 mindig 45 fok fok legyen, igy a template-t nem lehet használni panorámák között.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!