|
|
|
|
 |
v_sanya
2011-08-25 17:41:02
|
12461
|
Igen, Nikkor 10.5-re váltottam, és indoknak hozhatom a kevesebb képet, de ezt az előnyt azért meg kell fizetni, és a Sigma tökéletesen megfelel a célnak. |
|
A hozzászólás:
 |
devan
2011-08-24 22:02:39
|
12456
|
| Köszönöm válaszod! Miért váltottál a sok kép miatt? Mire váltottál Nikkor 10.5? |
|
Előzmény:
 |
v_sanya
2011-08-24 21:23:06
|
12454
|
Már halszemet használok, de a kérdésed szempontjából ez mindegy. A panorámáknál minden esetben manuál fókuszt használok. Az első kép előtt autofókusszal állítok élességet, majd átkapcsolok manuálba. A template-t csak expo sorozatnál használom, vagyis először összerakom a normal expo képeit, majd ezt a projektet használom template-nek az alul és fölül exponélt képekhez is. Csak bizonyos fejek garantálják, hogy a +-45 mindig 45 fok fok legyen, igy a template-t nem lehet használni panorámák között. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|