|
|
|
|
 |
Hepci
2011-09-14 01:26:50
|
198
|
Pár napja láttam a Fény utcai Augusztban. |
|
A hozzászólás:
 |
lindi09
2011-08-24 18:16:20
|
197
|
Most fedeztem fel a topikot, gyorsan leírom, hogy szerintem az ország egyik legjobb cukrászdája: a soltvadkerti Szent Korona Cukrászda. (Valaki már megemlítette, de erről a helyről többet is muszáj írni.) Bármikor jár arra az ember olyan választékot talál, amilyet sehol másutt. Életem legjobb csokitortáját hoztam onnan húsvétkor, előzetes rendelés nélkül. Minden nagyon finom. Kedvenceim a tejszínes dolgok, nagyon finom cardinálisok vannak, különböző ízűek, különleges a Silvánus galuska, sose csalódtam a gesztenyés sütikben. Sós süteményektől a tortáig minden van. Fagylalt, fagylaltdesszert minden mennyiségben, télen is. Nemcsak finomak, de nagyon szépek is a sütemények.
Egy dolog nincs, de évek (évtizedek) óta nincs sehol az általam ismert cukrászdákban, az én kedvencem: az indiáner. Tud valaki róla?
Üdv Nektek!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|