|
|
|
|
 |
DimensionSeven
2011-08-23 14:43:24
|
12451
|
Elsőre jól hangzik, de ugyanazt csinálja, csak így még az égbolt is megbicsaklik. |
|
A hozzászólás:
 |
AZS
2011-08-23 12:45:50
|
12448
|
én például a 2., 3. és 4. képet egyszerűen kidobnám |
|
Előzmény:
 |
DimensionSeven
2011-08-23 11:22:32
|
12447
|
Üdv, segítséget kérek PTGui-hoz, gondolom van rá egyszerű megoldás, csak hát kezdő vagyok.
Szóval, van ez a 13 .tiff képem, szabad kézből lőttem. A bal felének az utolsó képe pont lezárja a képet, a többiről a kilátó alkatrészeit alfa channel maszkkal eltültettem.

Szépen össze is illeszti a panót a gép, de a kimaszkolt "üres" részeket feltétlenül össze akarja vegyíteni a bal szélső képpel:

Hogy lehetne prioritást adni annak a képnek, hogy az legyen "felül", valahogy úgí, mint a képenkénti nézetben alább?

Előre is köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|