Keresés

Részletes keresés

porszasz Creative Commons License 2011-08-21 19:55:32 36

Köszönöm a gyors választ!

 

Használtan venném mindkettőt, mert sajnos nincs pénzem újra. 60 körül kapnék 20-as Eizo-t és 60 körül 23-as Cinema Display-t. Láttam már Eizo-t és Cinema display-t is, bár előbbit kevés ideig ahhoz, hogy véleményt alkothassak. Utóbbi meggyőző volt. A legfontosabb, hogy képszerkesztéshez kellene, nem a pantone színskálához egyezéshez. Lehet, hogy ez a kettő össze is függ. Nekem normális bőrszínek kellenek röviden, a jelenlegi monitoromon ugyanis alulexponálás esetén a bőrszín sötét narancssárga kis zölddel vegyítve. Már a fotós cuccomat akartam eladni, mire rájöttem, hogy a TN paneles Samsung csodám képes ennyire. Hozzá kell tegyem van egy nem gagyi monitorkalibrálóm is.

 

Ezek alapján is Eizo?

 

Köszi!

A hozzászólás:
DJG Creative Commons License 2011-08-21 18:19:57 35

Abszolúte egyértelműen Eizo, LaCie vagy NEC. Az Apple-é drágább és rosszabb.

Előzmény:
porszasz Creative Commons License 2011-08-21 18:00:32 34

Szerintetek Eizo monitort vegyek inkább vagy Apple Cinema Dislplay-t? Utóbbiak minősége mindig lenyűgözött, de nem tudom melyik a jobb fotószerkesztésre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!