|
|
|
|
 |
porszasz
2011-08-21 19:55:32
|
36
|
Köszönöm a gyors választ!
Használtan venném mindkettőt, mert sajnos nincs pénzem újra. 60 körül kapnék 20-as Eizo-t és 60 körül 23-as Cinema Display-t. Láttam már Eizo-t és Cinema display-t is, bár előbbit kevés ideig ahhoz, hogy véleményt alkothassak. Utóbbi meggyőző volt. A legfontosabb, hogy képszerkesztéshez kellene, nem a pantone színskálához egyezéshez. Lehet, hogy ez a kettő össze is függ. Nekem normális bőrszínek kellenek röviden, a jelenlegi monitoromon ugyanis alulexponálás esetén a bőrszín sötét narancssárga kis zölddel vegyítve. Már a fotós cuccomat akartam eladni, mire rájöttem, hogy a TN paneles Samsung csodám képes ennyire. Hozzá kell tegyem van egy nem gagyi monitorkalibrálóm is.
Ezek alapján is Eizo?
Köszi! |
|
A hozzászólás:
 |
DJG
2011-08-21 18:19:57
|
35
|
Abszolúte egyértelműen Eizo, LaCie vagy NEC. Az Apple-é drágább és rosszabb. |
|
Előzmény:
 |
porszasz
2011-08-21 18:00:32
|
34
|
Szerintetek Eizo monitort vegyek inkább vagy Apple Cinema Dislplay-t? Utóbbiak minősége mindig lenyűgözött, de nem tudom melyik a jobb fotószerkesztésre? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|